POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

samodzielnego referenta lub specjalisty ds. analiz biznesowych

w Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska

1. Zakres wykonywanych zadań:

• wykonywanie analiz biznesowych dotyczących nowatorskich technologii, w tym np. analizy rynku, studia wykonalności i biznes plany, analizy przygotowawcze do wyceny technologii.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • minimum roczne doświadczenie związane z przygotowywaniem analiz biznesowych poparte konkretnymi efektami.

3. Dodatkowe wymagania:

• zdolność analitycznego myślenia, łatwość w formułowaniu syntez i diagnoz;
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole, umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
  • bardzo dobra umiejętność pracy z narzędziami informatycznymi;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu b. dobrym.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137, w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej, w godz. 7.00-15.00, w terminie do 13.06.2014 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: dotyczy konkursu na stanowisko Samodzielny referent lub specjalista ds. analiz biznesowych w Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24, w pok. 137, w dniach 14-18.07.2014 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).