POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w wymiarze ½ etatu

w Instytucie Inżynierii Cieplnej i Procesowej

na Wydziale Mechanicznym

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• obsługa administracyjna i techniczna Laboratorium Termodynamiki i Pomiarów Maszyn Cieplnych oraz Zakładu Chłodnictwa i Klimatyzacji;
  • prowadzenie księgozbioru w/w Zakładach;
  • koordynacja realizacji prac dyplomowych w Zakładzie Chłodnictwa i Klimatyzacji;
  • udział w pracach naukowo badawczych prowadzonych przez Zakłady.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie co najmniej średnie;
  • staż pracy; referent techniczny – staż nie wymagany; starszy referent techniczny – 4 lata; wykształcenie wyższe – staż pracy nie wymagany;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • otwartość w poznawaniu zagadnień technicznych w zakresie nadzoru stanowisk laboratoryjnych;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w dużej grupie osób.

3. Dodatkowe wymagania:

• samodzielność i umiejętność organizowania własnej pracy;
  • preferowana znajomość języka angielskiego na poziomie B1+.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (ewentualnie z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • w przypadku dodatkowych kwalifikacji, ukończonych kursów lub szkoleń kserokopie stosownych zaświadczeń;
  • podpisana klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 28 lutego 2018 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko referent techniczny w Instytucie M-05.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach od 12.03.2018 r. do 16.03.2018 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2016 r., poz. 922, z późn.zm.).