POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

w Katedrze Budowy Mostów i Tuneli

w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych

na Wydziale Inżynierii Lądowej

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• udział w przygotowywaniu grantów, wniosków, zamówień dotyczących realizacji prac naukowo-badawczych pracowników naukowych;
  • obsługa techniczna sprzętu jednostki;
  • udział w badaniach prowadzonych przez pracowników naukowych jednostki;
  • udział w wyjazdach w ramach prac naukowo-badawczych prowadzonych przez jednostkę;
  • prowadzenie rozliczeń finansowych;
  • techniczne opracowywanie pomocy do zajęć dydaktycznych i publikacji (przepisywanie i formatowanie tekstu, sporządzanie i edycja rysunków i zdjęć) dla pracowników naukowych jednostki (w tym rysunków w różnych programach typu AutoCad);
  • inne czynności zlecane przez kierownika jednostki.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowany kierunek budownictwo, specjalność: mosty;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość programów do edycji plików graficznych i rysunków technicznych (edytory grafiki , programy graficzne CAD);
  • biegła znajomość programów MS Office (Word, Excell, PowerPoint).

3. Dodatkowe wymagania:

• komunikatywność, rzetelność;
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność, odpowiedzialność;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 22.09.2017 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: STARSZY REFERENT INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY W L-16.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 16.10.2017 – 20.10.2017 r. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.).