POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

ogłasza konkurs na stanowisko

samodzielnego referenta

(pełny etat – umowa o pracę na zastępstwo)

w Instytucie Mechaniki Budowli

na Wydziale Inżynierii Lądowej

1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku :

• prowadzenie Sekretariatu IMB,( praca przy komputerze, obsługa skrzynki mailowej Instytutu, obsługa urządzeń biurowych (w tym fax, skaner);
  • prowadzenie bieżącej korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej oraz jej rozdział;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością komisji doktorskiej w IMB;
  • obsługa posiedzeń IMB;
  • współpraca z kadrą dydaktyczną oraz jednostkami adm. PK w zakresie wykonywanych zadań;
  • wykonywanie innych poleceń wg. Dyrektora Instytutu.

2. Niezbędne wymagania:

• wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (World, Excel).

3. Dodatkowe wymagania:

• język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • osoba na tym stanowisku powinna charakteryzować się punktualnością, komunikatywnością, umiejętnością pracy w zespole.

4. Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia);
  • list motywacyjny;
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie;
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach;
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, doświadczenie zawodowe, nabyte umiejętności.

Dodatkowe informacje: Przewidywany okres zatrudnienia od dnia 1 października 2017 r.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych, przy ul. Warszawskiej 24, pok. 137 w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej w godz. 7.00-15.00 w terminie do 27 września 2017 r.

Teczka z dokumentami powinna zawierać dopisek: Dotyczy konkursu na stanowisko. Samodzielny referent administracyjny w L-4.

Politechnika Krakowska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Dziale Spraw Osobowych i Socjalnych przy ul. Warszawskiej 24 w pok. 137 w dniach 10-20 października 2017. Dokumenty, które nie zostaną odebrane w tym terminie, ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i dokumentowania przebiegu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.).