TYdzień BIM 2017 na PK - cykl konferencji, warsztatów i szkoleń

Od 29 maja do 2 czerwca br. na Politechnice Krakowskiej odbędzie się TYdzień BIM 2017 - cykl konferencji, warsztatów i szkoleń mających na celu umożliwienie spotkań, wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i dyskusji wszystkim osobom zainteresowanym rozwojem BIM (Building Information Modelling) w Polsce.

Wydarzenie to jest organizowane przez Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, Instytut Zarządzania w Budownictwie i Transporcie, Instytut Technologii Informatycznych w Inżynierii Lądowej oraz BIM Klaster - Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie.

TYdzień BIM 2017 odbędzie się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24 w nowoczesnym Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym „Działownia” oraz Pawilonie Konferencyjno-Wystawowym „Kotłownia”.

Patronat honorowy na cyklem wydarzeń objął m.in. minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk.

Szczegółowy program i informacje na stronach internetowych: www.tydzienbim.pk.edu.pl oraz www.konferencja-bim.pl