Politechnika na targach edukacyjnych w lutym

Zapraszamy na targi edukacyjne w lutym tego roku, na których Politechnika Krakowska będzie prezentować swoją ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2017/2018.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji, Działu Kształcenia, a także przedstawiciele wydziałów oraz studenci. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach.

W lutym zapraszamy na spotkanie przy stoisku Politechniki Krakowskiej na targach edukacyjnych w Rzeszowie, Sanoku i Lublinie:

- XII Podkarpackie Targi Edukacyjne, Rzeszów (Hala „Podpromie”, ul. Podpromie 10), 7-8 lutego 2017 r.

- Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2017, Sanok (Zespół Szkół nr 3, ul. Stróżowskiej 16), 16 lutego 2017 r.

- XIII Targi „Edukacja 2017”, Lublin (Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin, ul. Dworcowa 11), 16-17 lutego 2017 r.

Już teraz proponujemy odwiedzić, przygotowaną specjalnie dla naszych przyszłych studentów, stronę internetową: maturzysta.pk.edu.pl