Politechnika w dziewięciu miastach podczas najbliższych targów edukacyjnych

stoisko PK na targach edukacyjnych w Krakowie, marzec 2016Podajemy miejsca i terminy targów edukacyjnych w pierwszych miesiącach tego roku, na których ofertę dydaktyczną oraz warunki rekrutacji na rok akademicki 2017/2018 zaprezentuje Politechnika Krakowska.

Na zainteresowanych studiami na PK będą czekać pracownicy Działu Promocji, Działu Kształcenia, a także przedstawiciele wydziałów oraz studenci. Odwiedzający nasze stoiska otrzymają również materiały ze szczegółowymi informacjami o każdym z wydziałów, o kierunkach i specjalnościach.

Już dzisiaj proponujemy odwiedzić, przygotowaną specjalnie dla naszych przyszłych studentów, stronę internetową: maturzysta.pk.edu.pl

Od stycznia do marca zapraszamy na spotkanie przy stoisku Politechniki Krakowskiej na targach edukacyjnych w Brzesku, Oświęcimiu, Rzeszowie, Sanoku, Lublinie, Nowym Sączu, Wieliczce i w Katowicach:

- V Minitargi Edukacyjne, Brzesko (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Piastowska 2), 18 stycznia 2017 r.

- XII Powiatowe Targi Akademickie w „Konarze” - Oświęcim (Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego, ul. Konarskiego 24), 20 stycznia 2017 r.

- XII Podkarpackie Targi Edukacyjne, Rzeszów (Hala „Podpromie”, ul. Podpromie 10), 7-8 lutego 2017 r.

- Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2017, Sanok (Zespół Szkół nr 3, ul. Stróżowskiej 16), 16 lutego 2017 r.

- XIII Targi „Edukacja 2017”, Lublin (Centrum Targowo-Wystawiennicze Targi Lublin, ul. Dworcowa 11), 16-17 lutego 2017 r.

- XIX Sądeckie Targi Uczelni Wyższych, Nowy Sącz (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nadbrzeżna 34), 1 marca 2017 r.

- Szkolny Dzień Kariery, Wieliczka (Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Piłsudskiego 105), 1 marca 2017 r.

- XIX Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2017”, Katowice („Spodek”), 21-23 marca 2017 r.

- VIII Powiatowa Giełda Szkół Wyższych, Żywiec (Internat ZSME, ul. Komisji Edukacji Narodowej 3), 24 marca 2017 r.

Na zdjęciu, stoisko PK na targach edukacyjnych w Krakowie, marzec 2016 / fot. Jan Zych