Rozmowa z rektorem Politechniki Krakowskiej prof. dr. hab. inż. Janem Kaziorem

Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza studentów i pracowników PK, do zapoznania się z wywiadem, którego rektor Politechniki Krakowskiej, prof. dr hab. inż. Jan Kazior, udzielił Radiu „Nowinki”.

rektor kazior3

W czasie rozmowy rektor został m.in. zapytany o możliwość uruchomienia na Politechnice nowych kierunków studiów, współprowadzonych przez inne krakowskie uczelnie. Projekt jest już w fazie wstępnych konsultacji  i cieszy się zainteresowaniem. Nasz dziennikarz zwrócił także uwagę na kwestię zwiększenia pomocy uczelni dla pracowników chcących aplikować do krajowych i międzynarodowych programów badawczych, a także potrzebę unowocześniania procesu nauczania i komunikacji ze studentami.

Wywiadu z rektorem Politechniki Krakowskiej prof. dr. hab. inż. Janem Kaziorem można odsłuchać na stronie Radia „Nowinki”: www.nowinki.pk.edu.pl.