Adapciak 2016 - wakacyjny obóz dla nowych studentów

Integracyjny obóz wakacyjny dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej („Adapciak”) w tym roku odbędzie się od 6 do 11 września. Organizatorem obozu jest Samorząd Studencki.

Podobnie jak w latach poprzednich studenci zapraszają swoich młodszych kolegów najpierw do Krakowa, a następnie na weekend do Andrzejówki, niewielkiej miejscowości nad Popradem, przy granicy ze Słowacją i niedaleko Muszyny.

W Krakowie organizatorzy zapowiadają m.in. spotkanie z władzami uczelni, zwiedzanie miasta i kampusów Politechniki, warsztaty tematyczne i prezentacje organizacji studenckich, ale także spotkanie z przedstawicielem krakowskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego oraz centrum medycznego „Scanmed”.

Wyjazd do Andrzejówki będzie miał charakter rekreacyjno-sportowy. - Pragniemy Wam pokazać jak pogodzić studiowanie z efektywnym wykorzystaniem czasu wolnego - zapraszają studenci z samorządu PK.

Szczegółowe informacje, program i formularz elektronicznego zapisu na „Adapciaka 2016” na stronie internetowej: www.adapciak.pk.edu.pl

Bieżące wiadomości również na: www.facebook.com/adapciakpk

Na zdjęciach „Adapciak 2015”, pobyt w Andrzejówce / fot. Jan Zych.