We wtorek akcja honorowego oddawania krwi w ramach KRKRKR 2016

Po raz kolejny Samorząd Studencki Politechniki Krakowskiej włączył się w akcję KRakowski KRwiecień KRwiodawstwa. Akcja jest prowadzona w kwietniu na siedmiu uczelniach Krakowa.

Na Politechnice Krakowskiej można będzie oddać krew we wtorek 19 kwietnia od godz. 8.30 do 14.00, w budynku galerii „Gil”, na kampusie przy ul. Warszawskiej 24.

KRakowski KRwiecień KRwiodawstwa to cykliczna akcja organizowana przez Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Krakowa, a przygotowana przez poszczególne samorządy studenckie, we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem, Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA-Polska oraz Scanmed Multimedis.

W tym roku odbędzie się już dziewiąta edycja tej akcji. Honorowy patronat nad akcją objął rektor Politechniki Krakowskiej.