Dział Współpracy Międzynarodowej PK informuje o trwającym naborze kandydatów na kolejną edycję praktyk zagranicznych Vulcanus in Japan. Program daje możliwość zapoznania się z zaawansowanymi japońskimi technologiami oraz poznania tamtejszej kultury i języka japońskiego. Rozpoczyna się we wrześniu 2020 i kończy w sierpniu 2021. W programie mogą uczestniczyć obywatele Unii Europejskiej, studenci kierunków takich jak informatyka, mechanika, chemia, elektronika, biotechnologia, elektryka, fizyka, telekomunikacja, inżynieria lądowa, inżynieria materiałowa, systemy produkcyjne, itp. Osoby ubiegające się o wyjazd muszą być studentami na co najmniej pierwszym roku studiów II stopnia a maksymalnie na przedostatnim roku studiów doktorskich.

Dokumenty aplikacyjne należy składać w Dziale Współpracy Międzynarodowej do 10 stycznia 2020.

Więcej informacji >>>